Listopad 2012

Sweet 12! :)

25. listopadu 2012 v 10:50 | Amélia van Raarová |  Deníček
Zdravím :)
Mám pocit, že kdybych sem nenapsala o tomhle, ztratil by můj blog na aktuálnosti a dění kolem mě...
Nadpis o tom jasně vypovídá, někteří už to zažili minulý rok na Dreaming-girl, každopádně, nic není vždy stejné...

Magicall - 12. část

20. listopadu 2012 v 21:05 | Amélia van Raarová |  Magicall

Předposlední část. Ach ano, předposlední. Vy pravděpodobně už tušíte, jak se to teď bude dál ubírat... I když :)) Na konci článku snad pochopíte ;)

Všechno se mi zbořilo. Má naděje, moje štěstí, to všechno se rozplynulo - zbyl z nich jen strach a zoufalství.

Magicall - 11. část

19. listopadu 2012 v 16:40 | Amélia van Raarová |  Magicall
Divíte se? Já taktéž... Myslím si, že spousta lidí už na tuhle povídku zcela zapomnělo, tak doporučuji si to oživit, i přesto, že se Magicall chýlí ke konci! A myslím si, že o napínavý konec nebude nouze...

"Tak to to dal opravdu najevo!" už jsem ječela zlostí. Byla jsem tak naštvaná. Proč jsem já ta špatná? Co jsem komu udělala?
"Ano dal. Protože teď, když jsi zamilovaná, už ses sem dostala naposled!"

Má jediná naděje...

18. listopadu 2012 v 16:32 | Amélia van Raarová |  Jednorázové
Další drobet depresivní povídka na "Naději"... Když ono mi právě tohle jde a baví mne to... Tak to snad přežijete, příští téma "Romantika" bude pozitivní (možná... :D)

Mnoho dětí mého věku by mohlo s klidem říct, že něco vlastní. Panenku, autíčko, stavebnici, knížku, pastelky, skicák, postel, pokoj, oblečení, rodinu, jídlo, štěstí, naději. Co ale máme my, když ne pláč, tmu, šlichtu a šedou budovu zvanou "dětský domov"?

Opravdu jsem hloupá, mami?

16. listopadu 2012 v 20:47 | Amélia van Raarová |  Jednorázové
Opět článek na vaše témata. Tentokrát to byla "Hloupost" od Em Age. Asi vám ani nemusím odtajňovat, co je to za tip povídky. Samozřejmě, že tragická. Smutná. Ale já si za tím stojím...

Kráčet v noci při dešti, na místě, kde nesvítí jediná lampa, kde máte možnost poznat, co je to "tma jako v pytli". Jenom cítíte, jak vám kapky deště stékají po tvářích a máčí vám vlasy. Ruce vám mrznou, na sobě máte jen mikinu a v duši? Tam se najde místo jen pro strach.
Máma by mi řekla, že je to hloupost. Že je hloupost chodit sem, do těch nejtemnějších zákoutí, napospas osudu. Asi jsem hloupá. No co. Furt lepší, než být týraná.
Ne. Žádný vtip. Myslím to vážně. Vážně jsem týraná.

Ten pocit...

12. listopadu 2012 v 18:51 | Amélia van Raarová |  Haiku
Asi by to tu nebylo ještě dneska - ale můžete poděkovat Infinity, ta mne k tomu "donutila" (nic ve zlém) :D
Na první téma "Drogy" jsem složila tříslokovou haiku. Předem upozorňuji, že je to možná nereálné a nesmyslné - ale nikdy jsem si nepíchala, takže... :D

Ten pocit štěstí
Lék na všechny neduhy
Pocit úlevy.

Od vás - pro vás

1. listopadu 2012 v 20:31 | Amélia van Raarová |  Co se týče blogu
Ehm... Ahoj :))
Následující věc není nikterak originální - v tomto článku se nebude jednat o báseň, haiku, povídku, ale o tvoření takových věcí - pomocí vás.
Ano, inspirativní knižní metoda od Em Age je fajn, ale, upřímně... Je to pořád kniha. Kdežto vy...
Napište mi, mí drazí návštěvníci, do komentářů, jakákoli témata (ne vulgarismy, prosím, ale jinak mám široký obraz :D), na která bych mohla něco napsat - co to bude, to bude záležet jen na inspiraci - může to být skutečně jen "obyčejná" haiku, neb dlouhá báseň, povídka na pokračování či jenom úvaha ála můj úhel pohledu... :))
Předem moc děkuji za "všechno" ;) :)

Snad poprvé... jen Amélia... :)