V zajetí zaneprázdněnosti...

24. března 2012 v 14:48 | Amélia van Raarová |  Deníček
Hello!
Ten nadpis tu není jen tak. A je více než pravdivý.

Dlouho jsem tu nebyla. Ale proč se omlouvat...? Není to, že by mi na tom tady nezáleželo, včera jsem zjistila, že je to jako deníček, ale... Ta potvora zaneprázdněnost mi nedá a nedá pokoj. Tak jsem ráda za každou volnou chvíli, kdy si můžu dělat něco, co chci.

Ve středu večer jsem se vrátila od táty. Strávila jsem tam skoro týden, od čtvrtka. Mimochodem, skoro polovinu jarních prázdnin. Tu jsem strávila v Brně, u tety, strejdy a dvou bratranců.
Pak začala škola - únavná škola. Od čtvrtka jsme měli celý den suply, učitelčina dcera onemocněla. Ale to už jsem byla u mámy...
V úterý jsem u táty probrala asi polovinu hromady, co tam zbyla, když se malovalo. Byla tam spousta věcí, se kterými jsem si hrála jako pětiletá... No, dojemné :-)
Od středy začala těžší polovina týdne. Ve středu mě čekali housle a záchranáři. Na housle jsem jela autobusem, kterými cestuji nerada, jelikož mě k tomu doprovází vždy spousta negativních zážitků. Tentokrát jsem nemohla najít peníze, a bus mi před mýma očima skoro ujel. Když skoro zmizel z přístavní cesty, peníze jsem nahmtala a začala křičet a mávat rukama. Ani nevíte, jak mi začalo bušit srdce. Naštěstí zastavil, ale ten řidič... no nebyl dvakrát přívětivý... :-//
Čtvrtek - výtvarka. Začali jsme dělat návrh na linoryty - operní domy po celém světě. Já mám Oslo, líbí se mi, ale je strašně těžké na kreslení... Ale co, zvládnu to :-)
V pátek byl opět dramaťák, trénujeme pořád představení, příštíp pátek máme generálku a v sobotu jedeme do Bechyně, na soutěž... Mno, nervy... Odpoledne u nás byli známí, co mají dvě děti a jejich maminka čeká dítě - termín je někdy v polovině dubna, rodit chtějí tady u nás...
Dneska mám taky nabitý program. Dopoledne jsem dělala dva testy - matiku a češtinu, potom jsme šli na oběd do pizzérky, stavili jsme se taky za ségrou do kavárny, a ve tři jedeme do Budějic, nakupovat (oblečení, tss :-P :-D), a od půl šesté jdeme do kina - Probudím se včera. Takže se sem spíše nedostanu, kdyžtak zítra, to si snad najdu čas... ;-)
Zatím se loučím,
Amélia van Raarová

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Samantha* Samantha* | Web | 24. března 2012 v 17:26 | Reagovat

Nabitý týden, kino a nakupy ti velmi závidím.. nevěděla jsem že máš rozvodené rodiče.. a koho máš radší jestli se tak mužu zeptat?... doufam že si na blog čas najdeš, pěkný víkend;)

2 Dívka v nadějích Dívka v nadějích | Web | 25. března 2012 v 11:30 | Reagovat

Máš to pěkně nabitý.. Abych řekla pravdu tak linoryt jsem ještě nedělala, ale chtěla bych ho zkusit.. a ať se vám povede ta soutěž :-)

3 Satine Satine | Web | 25. března 2012 v 18:45 | Reagovat

Linoryt jsem dělala před pár lety, když jsem chodila na uměleckou školu na výtvarku. Je to docela sranda. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama