Magicall - 4. část

15. března 2012 v 14:22 | Amélia van Raarová |  Magicall
Dotaz: Chcete tedy přednastavit další díly???

Doučování proběhlo úplně v pohodě. Celou dobu jsem se hlásila a horlivě si něco zapisovala, a Adam tam byl se mnou. Jelikož nastoupil o něco později, měl co dohánět. Byla jsem ráda. Už jsem nepochybovala, že mě nemá rád, dokonce jsem si byla jistá, že se mu líbím. Ale nedala jsem se unést, prostě jsem o to jenom vždycky zavadila a pak se zase začala soustředit. Když to skončilo, ještě chvíli jsem něco konzultovala s tou učitelkou, ohledně příští lekce. A pak… To tu bylo zase.

Aniž bych to čekala, zase jsem se přesunula. "JO!" Zakřičela jsem radostí. Byla jsem zase tu, v Magicallu. Hrozně jsem se těšila, i když mě napadlo, že zase nějakou chvíli neuvidím Adama. Ale tenkrát jsem si z toho ještě nic nedělala, protože Magicall byl ještě pořád pro mě vším. Když jsem zase uviděla Kristiána, zaječela jsem. Štěstím. Byla jsem najednou úplně unešená, že tohle všechno můžu zase prožít. Kristián byl překvapenej, protože si myslel, že je to pro mě samozřejmostí, že ho zase vidím, a netušil, že jsem na Magicall a na něho, od té chvíle, co jsem spatřila Adama, skoro nemyslela. Taktně jsem o tom pomlčela, místo toho jsme se zase vydali do Hvězdného sálu. Tentokrát jsem opravdu stoupla až ke hvězdám, bylo to naprosto skvělý. Pak jsme taky ještě jezdili na koni, toulali se po lesích, kterých tu byla spousta, a pak se zase radovali, že můžeme být spolu. Jako kdyby to byl v tomhle světě můj kluk. Byla jsem do něj svým způsobem zabouchlá. Ale Adama jsem milovala tisíckrát víc.

V Magicallu jsem strávila další dva dny. Bylo to neuvěřitelné, že mně měl osud tak rád, protože tohle se mi ještě nikdy nestalo, že bych byla v Magicallu tak dlouho. Začínalo mi připadat, že realita už pro mě opravdu není, že zmizela. Ale místy jsem si stejně přála, aby tu byl Adam. Když jsem byla chvíli sama, myslela jsem na něho. Byly to ty nejbolestivější chvíle celého dne, když má mysl na něj zavzpomínala., a mně v tu chvíli došlo, že tu teď není. Ale zanedlouho jsem se zase nechala uchvátit Kristiánem a byla jsem zase šťastná, tak moc, jako nikdy.

Přemístila jsem se asi po třech dnech. V tu chvíli, co mi to došlo, se mi chtělo ječet, řvát, brečet, kvílet, ale nic z toho jsem nemohla, neboť po přesunu jsem stanula před učitelkou, s níž jsem před přemisťováním mluvila o doučování. Vykládala něco o tom, že jsem pečlivá žačka a že mě opět, jak navrhuji, ráda uvidí. A tak mi vetřela papírek s termínem a já se vypařila. Vyběhla jsem z učebny doslova tryskem, protože jsem chtěla už být zase doma, vybrečet se a smířit se s tím, ale mé plány se dosavadně změnily, když jsem na chodbě narazila na Adama. Čekal na mě.

"Ahoj," zamumlala rozpačitě. "Ahoj," řekla jsem já. "Ty tu na mě čekáš?" Zašeptala jsem. Přikývl. "No, chtěl jsem se tě zeptat…" začal tiše, "nechtěla by jsi jít někdy, no, třeba… Do kavárny nebo… do parku?" Srdce se mi rozbušilo. On mě zve na rande? Bylo mi to divné, ale on se tvářil věrohodně, jakoby to myslel vážně. "J…Já?" Zakoktala jsem. "Ano, ty," zašeptal. Následovalo ticho. Stála jsem jako zkoprnělá, neschopna slova. Nemohla jsem tomu uvěřit, že by on, Adam… "Já půjdu ráda," zašeptala jsem. "A kdy?" Vyhrkl, jakoby se už nemohl dočkat. "Já nevím, klidně hned…" zamumlala jsem. "Nemám žádnou práci, ani povinnosti, tak…" Přiblížil se ke mně. Zatajila jsem dech. Panebože, co to dělá? Byl pořád blíž a blíž ke mně. Trochu jsem couvla, ale to bylo takové gesto. Opřela jsem se o zeď. Naše obličeje dělila pěticentimetrová prázdnota. Zavřela jsem oči a…

Políbil mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satine Satine | Web | 15. března 2012 v 16:01 | Reagovat

Další, další!:D

2 Samantha* Samantha* | Web | 19. března 2012 v 20:20 | Reagovat

Omlouvám se ti, asi ani nevíš za co, ale slíbila jsem že si to přečtu a ještě jsem se k tomu nedokopala, takže dnešní večer věnuji četbě všech čtyř částí.. chtěla jsem taky na blog uveřejnit svou tvorbu, ale nikdo by to nečetl..
PS: je škoda že už nemáš na blog tolik času, ale já to chápu..:) těším se až se u mě někdy objevíš..
tvoje Samantha*

3 Samantha* Samantha* | Web | 19. března 2012 v 20:38 | Reagovat

Další.. dočetla jsem to sem.. chci další díl:D..:) píšeš dobře;)

4 Amélia van Raarová Amélia van Raarová | Web | 21. března 2012 v 20:19 | Reagovat

[1]: Bude, bude :-DDD
[2]: Teď jsem jen byla u táty... Jinak je to ÚPLNĚ v pohodě ;-) Ale díky...
[3]: Děkuju moc moc moc!!! :-)

5 Ebolin Ebolin | Web | 21. března 2012 v 20:35 | Reagovat

Jasně , přednastav všechny ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama